Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

ZADBAMY O TWOJE SERWERY

Usługi Informatyczne

DEVOPS, FULL STACK, NETWORK, SECURITY

Zarządzanie Serwerami

Linux

Usługa administracji serwerem Linux zapewnia aktualny, bezpieczny i odpowiednio skonfigurowany system. Stawiamy na automatyzację, a manualnej pracy mówimy nie. Dążymy do rozwiązania, które pozwala w prosty sposób zarządzać serwerami Linux.

Chmura

Zajmujemy się przenoszeniem infrastruktury do chmury. Jest to dozwiązanie odpowiednie dla osób, którym zależy na wysokiej dostępności ich usługi. Pozwala też na łatwe wdrażanie aktualizacji i nie wymaga obowiązku opieki nad system operacyjnym serwera.

Bazy Danych

Rozwiązujemy problemy z bazami danych takich jak PostgreSQL, MySQL itp. Optymalizujemy zapytania, pomagamy w skalowaniu baz danych i tworzeniu klastrów.

Sieć

Oferujemy usługę konfiguracji sieci. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu rozwiązań biznesowych, takich jak sieci wewnętrzne przewodowe i bezprzewodowe. Konfiguracja bezpiecznych tuneli VPN (np. OpenVPN). Wydzielanie podsieci.

Monitoring i Alerty

Usługa monitorowania pozwala na sprawdzanie stanu serwerów i aplikacji w czasie rzeczywistym. W razie problemu odpowiednia osoba może otrzymać powiadomienie i zacząć szukać przyczyny.

Audyt Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo jest bardzo istotne. Wiele firm pada ofiarą włamania co często skutkuje nieuprawnionym dostępem do bazy danych i kont administracyjnych lub księgowych. Audyt pozwala na zlokalizowanie krytycznych punktów firmy podatnych na atak.

CI/CD

Pomagamy w usprawnieniu procesu tworzenia i wdrażania oprogramowania na serwery poprzez automatyzację.

Konfiguracja Stacji Roboczych

Zarządzaj komputerami pracowników w firmie w prosty sposób. Aktualizacja systemu, instalowanie programów i konfiguracja może być robiona z jednego, centralnego miejsca, dzięki czemu zaoszczędzi dużo czasu.

Napisz do nas

Stwórzmy razem coś pięknego

KONTAKT

Telefon: +48 573 581 223
E-mail: kontakt@rrweb.pl© Copyright 2022 ReversedReality - All Rights Reserved

Nasza strona używa ciasteczek. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z polityką ciasteczek oraz polityką prywatności.