Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

DOTRZYJ DO KLIENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

SKLEPY INTERNETOWE

Szablony i Motywy

Przygotowujemy szablony i motywy sklepu internetowego. Tworzymy motywy w HTMLu i CSSie przystosowując je pod wybraną platformę e-commerce. Zajmujemy się również przygotowaniem grafiki oraz zdjęć.

Płatności Online

Pomagamy w konfiguracji i doborze dostawcy płatności. Wybieramy optymalne rozwiązanie dla klienta. Każdy sklep internetowy ma swoją specyfikę. Dobrze jest też udostępnić kilka różnych metod płatności, aby dać większy wybór zakupowiczom.

Kopie Zapasowe

Utrata danych sklepu internetowego może się wiązać z bankructwem firmy. Backup jest jednym z najważniejszych rzeczy związanych ze sklepem. Do każdego sklepu, który obsługujemy konfigurujemy automatyczny backup danych. W razie awarii możemy sprawnie przywrócić dane sklepu internetowego.

Wtyczki

Przy wykorzystaniu gotowych rozwiązań sklepowych bardzo ważny jest odpowiedni dobór wtyczek. Zdarza się, że niektóre są napisane w nieodpowiedni sposób, kod źródłowy jest niskiej jakości i powoduje problemy wydajnościowe. Często też nieaktualizowane wtyczki obniżają bezpieczeństwo sklepu przez luki w nich zawarte.

Środowisko testowe

"Testujemy na produkcji" - niestety w wielu firmach jest to nadal aktualne. U nas podchodzimy do tematu z głową i rozsądkiem. Dlatego bardzo ważnym elementem sklepu internetowego wdrażanego dla klienta jest środowisko testowe, czyli kopia działającej produkcji, na której możemy testować nowe funkcje, motywy, wtyczki itp. W rezultacie klienci sklepu internetowego mogą poruszać się po nim bez obaw, że coś za moment przestanie działać, a wszystkie zmiany są dokładnie testowane na jego kopii.

Monitoring sklepu internetowego

Jako jedna z niewielu firm oferujemy monitoring sklepu internetowego oraz zasobów, które są potrzebne do jego płynnego działania. W przypadku problemu z dostępnością lub zbyt wysokiego zużycia zasobów, możemy otrzymywać alerty informujące o problemie. Dzięki temu reakcja na usterki może być naprawdę błyskawiczna.

Ceny

Ile to kosztuje?

STANDARDOWY
OD 5000 ZŁ

Certyfikat SSL

Integracja bramki płatności

Wiele wersji językowych

Blog

Nielimitowana ilość produktów

Dedykowany serwer

ZAAWANSOWANY
OD 10000 ZŁ

SEO

Monitoring

Sklep na Facebooku

Niestandardowe rozwiązania i integracje

Napisz do nas

Stwórzmy razem coś pięknego

KONTAKT

Telefon: +48 573 581 223
E-mail: kontakt@rrweb.pl© Copyright 2022 ReversedReality - All Rights Reserved

Nasza strona używa ciasteczek. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z polityką ciasteczek oraz polityką prywatności.